Yerba Maté / Pampa Organic - 500 g

Tip pro začátečníky
Značka: Pampa
210 Kč / ks 182,61 Kč bez DPH
Skladem

organické yerba maté příjemné chuti

Detailní informace

Detailní popis produktu

Yerba Mate Pampa Organica je skvělá novinka! Zemědělské družstvo Monte Carlo, které funguje již od roku 1930, se může pochlubit skvělým ekologickým produktem, kterým je Pampa yerba mate. Až dosud nebylo v Evropě k dispozici, ale nic není pro nás nemožné. :)
Pampa Organica je yerba mate, které bylo pěstováno vyváženým způsobem bez použití agrochemikálií a s ohledem na přirozený růst rostliny. Produkt Pampa Organica po počátečním průchodu listí skrze oheň (těsně po sklizni, aby nedošlo k fermentaci) se suší pouze teplým vzduchem po dobu asi 6 až 8 hodin, takže produkt je bez kouře (sin humo).
Po sklizni je uloženo ve skladu až 18 měsíců. Produkt je ve dvojitém obalu: kartonová krabička a zesílená papírová taška uvnitř. Pampa Organica je vyráběna s ohledem na životní prostředí a práci lidí. Poskytuje vynikající pocity chuti. Obsahuje prach, drobné větvičky, které spolu s listy jsou hezky řezané. Výsledný produkt umožňuje vychutnat mnoho příchutí yerba mate. Je to příjemná, organická argentinská yerba maté bez přílišné hořkosti.
Společnost Pampa Organica má následující certifikáty:

- Organic Argentina

- OIA Organic Certificado

- USDA Organic.

Datum minimální trvanlivosti: 6/2023

Doplňkové parametry

Kategorie: YERBA MATÉ
Hmotnost: 0.5 kg
Vlastnosti yerba maté: Yerba maté se stonky, Organická yerba maté
Země původu: Argentina
Balení: 500 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: