Obchodní podmínky

Každá objednávka je závazná (Občanský zákoník § 544-545, zákon č. 40/1964 Sb.) dle našich obchodních podmínek. Odesláním objednávky stvrzujete, že jste se seznámili s obchodními podmínkami našeho internetového obchodu www.pijumate.cz a souhlasíte s níže uvedenými obchodními podmínkami s odvoláním na §273 Obchodního zákoníku. Kupní smlouva vzniká přijetím objednávky kupujícího prodávajícím. Veškeré objednávky přes objednávkový formulář, e-mailem nebo telefonicky jsou závazné. Předmětem smlouvy je zboží uvedené v kupní smlouvě-objednávce. Kupní smlouva je uzavřena formálním potvrzením objednávky prodávajícím.

Bezpečnostní ujednání

Provozovatel internetového obchodu prohlašuje a zavazuje se, že veškeré údaje získané od zákazníků potřebné k objednání zboží, budou sloužit pouze pro komunikaci se zákazníkem a nebudou poskytnuty třetím osobám. 

Vrácení zboží

Zboží je možné vrátit nepoužité, nepoškozené, kompletní a v původním obalu do 14 dnů od převzetí zásilky bez udání důvodu.
Zboží musí být schopné dalšího prodeje.
O vrácení zboží nás informujte telefonicky nebo prostřednictvím e-mailu.
Se zbožím musí být vrácen i doklad o koupi zboží, bez něj nebude převzetí zboží a následné vrácení peněz vyřízeno.
Po kontrole stavu a kompletnosti zboží Vám budou peníze vráceny bankovním převodem na Váš účet. Prosím připište číslo Vašeho účtu a kód banky.
Vráceny budou pouze uhrazené peníze za zboží nikoliv poštovné.
Zboží zasílejte jako cenný balík, zásilky na dobírku nebudou přijaty.

Zrušení objednávky ze strany provozovatele obchodu

Vyhrazujeme si právo zrušit objednávku nebo její část v případech, že se zboží již nevyrábí, nebo nedodává, není skladem, nebo se výrazným způsobem změnila cena zboží.
O zrušení či změně objednávky z výše uvedených důvodů budete informováni a další postup bude po dohodě s Vámi.
Vyhrazujeme si právo žádat platbu předem bankovním převodem u zákazníků, kteří nám při předchozí objednávce způsobili ztráty tím, že si doručenou zásilku na poště nevyzvedli a nám se vrátila zpět.

Bezpečnost a ochrana osobních údajů

Při nakládání s daty se zavazujeme řídit zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Prohlášení o ochraně osobních údajů

Společnost Palosanto s.r.o., provozovatel internetového obchodu www.pijumate.cz, prohlašuje, že veškeré osobní údaje jsou považovány za přísně důvěrné a je s nimi nakládáno v souladu se zákonem č. 101/2000Sb., a v souladu s Obchodními podmínkami společnosti Palosanto s.r.o. K čemu údaje slouží? Pro realizaci obchodní transakce a dodání zboží na Vámi určené místo s Vámi potřebujeme komunikovat a znát výše zmíněné údaje a tyto získáme při Vaší registraci, a to buď trvalé, nebo dočasné. Jelikož jsou tyto Vaše osobní údaje získávány za účelem realizace obchodní transakce, není nutný Váš výslovný souhlas. Údaje, které získáváme s Vaším souhlasem, slouží pro posouzení Vaší důvěryhodnosti, bonity a platební morálky. Na základě tohoto Vám pak můžeme nabídnout další speciální služby, které jsou určeny pouze vybraným zákazníkům.Kupující bere na vědomí, že své osobní údaje sdělené Palosantu s.r.o. pro marketingové účely poskytuje dobrovolně. Souhlas se zpracováním osobních údajů udělený Palosantu s.r.o. pro marketingové účely je platný po dobu 7 let, nejpozději však do odvolání souhlasu Kupujícím. Z odběru obchodních sdělení se může Kupující snadno odhlásit.

Závěrečná ustanovení

Prodávající si vyhrazuje právo tyto obchodní podmínky kdykoliv změnit. Tuto změnu a její účinnost prodávající vyhlásí vhodným způsobem na internetových stránkách či jiným vhodným způsobem.