Yerba Maté / Pajarito Premium Despalada - 500 g

179 Kč / ks 155,65 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
Můžeme doručit do:
3.10.2022
Možnosti doručení

novinka naší nabídky - listové a bezprašné Pajarito

Detailní informace

Detailní popis produktu

Despalada je 100% čisté paraguayské maté zpracované v argentinském stylu. Jde o první typ yerba maté despalada, tedy bez větviček, z dílny Pajarito. Chuť tohoto maté je sice výrazná, ale není přehnaně intenzivní. Směs se vyznačuje vysokým stimulačním potenciálem.

Řez

Despalada obsahuje minimální množství stopek, drobných větviček a velmi málo prachu. Listy jsou řezané na střední hrubost a jsou ve směsi v poměru přibližně 90 % listů a 10 % tyčinek cesmíny paraguayské.

Vůně a tóny

Chuť Despalada se od klasického drsného nálevu liší tím, že je sice silně kouřová a výrazná, ale jen mírně hořká a trochu do kysela. Směs zraje po dobu dvou let, což jí dává možnost rozvinout charakteristickou jemnější chuť.

Něco navíc

Yerba maté Pajarito je jedinečná paraguayská rodinná značka. Tato společnost pocházející z provincie Itapúa na jihovýchodě Paraguaye, byla založena v roce 1956 dvěma milujícími manželi Laurem a Sarou. Jejich firma se velice rychle rozrostla a tak vyváží do zahraničí již přes 30 let.

Slovíčko pajarito, pocházející ze španělštiny, znamená „ptáček“. Je to ale také výraz, který se používá pro vyjádření velmi blízké intimity mezi dvěma osobami. A právě tato intimita a spojení manželů Laura a Sary, inspirovaly přes lásku k yerba maté až ke vzniku společné firmy.

Země původu Paraguay

Datum minimální trvanlivosti: 31.8.2022

Doplňkové parametry

Kategorie: Klasické yerba maté
Hmotnost: 0.5 kg
Vlastnosti yerba maté: Listové yerba maté
Země původu: Paraguay
Balení: 500 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: