Yerba Maté / Mate green Absinth - 400 g

175 Kč 152,17 Kč bez DPH
Skladem

Specifická chuť určená pro gurmány

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mate Green Absinth je pozvánka k ochutnávce pro zkušené gurmány. Listy jsou důkladně prořezané na velikost cca 5 mm, ale nenajdete zde téměř ani stopy prachu či větviček..

Pelyněk vnáší do této směsi přídavek hořkosti, který dává nálevu trojrozměrnou chuť a posiluje její účinek na trávení. Také máta peprná a plod fenyklu se vhodně doplňují se všemi ingrediencemi mixu. Máme zde všechno - silnou přírodní vůni zeleného maté a dokonale sladěné byliny, jejichž šťavnatě zelená barva je jednou z charakteristik regionu Rio de Sul.

Yerba Mate Green Absinth se zpracovává bez použití kouře. 

Pelyněk je rostlina, která byla kdysi velmi často používána v lidové a přírodní medicíně. Ve směsi je použit druh pelyňku Artemisia absinthium L. (čeleď Asteraceae = Compositae). Obsahuje, v závislosti na poloze, ze které byly seskviterpenové laktony odebrány od 0,15 do 0,4%: absintin (absinthin) a artabsin (artabsin); éterický olej od 0,2 do 1,5%, v němž převažují mono- a seskviterpeny, flavonoidní glykosidy a lipofilní flavony, fenolické kyseliny, kumariny a lignany.

Složení: Yerba Mate ilex paraguariensis 95% Máta peprná (Mentha piperita) Plody fenyklu (Fructus foeniculi) Pelyněk (Artemisia absinthium L.) 1%

Datum minimální trvanlivosti: 31.07.2022

Doplňkové parametry

Kategorie: YERBA MATÉ
Hmotnost: 0.4 kg
Vlastnosti yerba maté: Yerba maté se stonky, Ochucené yerba maté, Yerba maté s bylinami
Země původu: Brazílie
Balení: 400 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: