Yacuy Azzam 250g

95 Kč / ks 84,82 Kč bez DPH
Ihned k odeslání

Unikátní brazilské maté, určené pro blízkovýchodní trh

Detailní informace

Detailní popis produktu

Speciální edice Yacuy, vyrobena pro Blízký východ. Aby se tamněším milovníkům maté trefili do chuti, namíchali pro ně maté, obsahující směs různě hrubě řezaných listů (1-5mm), delších stonků a průměrného množství prachu. Takže je to takové typické argentinské con palo.

Maté má velmi jemnou , lehce ovocnou vůni a u prvních nálevů také  jemnou chuť a výrazný sladký aftertaste. V nálevu není cítit kouřovost, po několika zalitích se začnou objevovat trávové a zemité tóny. Skvěle se hodí k datlím, fíkům a podobně sladkému ovoci.

Značka Yacuy byla založena v roce 1948 a populární je zejména v domovské Brazílii a sousední Uruguayi. Sortiment Yacuy zahrnuje přes tucet směsí výběrové kvality, část produkce je certifikována jako BIO. Yerba mate Yacuy se sklízí z divoce rostoucích stromů v povodí řeky Iguaçu, která se protéká stejnojmenným národním parkem v brazilském státě Paraná. Společnost klade důraz na udržitelný rozvoj a ochranu ekosystému a pracovních podmínek místních obyvatel. Sklizeň je prováděna za přísných pravidel bez využití pesticidů, herbicidů, fungicidů či umělých hnojiv.

Původ: Brazilie

Datum minimální trvanlivosti: 12/2027

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Klasické yerba maté
Hmotnost: 0.25 kg
Vlastnosti yerba maté: Listové (despalada)
Země původu: Brazílie
Balení: 500 g
Značky: Yacuy

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: