Yerba Maté / Guayaki San Mateo - 2270 g

1 390 Kč / ks 1 208,70 Kč bez DPH
Skladem

Kvalitní BIO maté sušené bezkouřovou metodou

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jako jedna z mála značek v naší nabídce nepochází z Jižní Ameriky. Guayaki sídlí v USA, výchozí material (rozuměj listy a stonky) pochází z Brazílie.

Guayaki San Mateo se suší vzduchem nikoliv kouřem, chuť je proto jemná, bez kouřovosti, s travnatými tóny. Řez obsahuje větší lístky, jemné stonky a malé množství prachu.

Značka používá výhradně listy ze stíněného maté, protože tvrdí, že pěstování na přímém slunci podporuje hořkost ve výsledné chuti. Maté má minimální obsah prachu. Výborné mate na pití po ránu, pro začátečníky, nebo jednoduše ty, co preferují maté s hladkou, sametovou chutí.

Značka Guayaki uvádí, že jejich cílem je obnovit 200 000 akrů pralesa a vytvořit 1000 pracovních míst do roku 2020, maté je certifikované (USDA) jako organické a geneticky nemodifikované. I samotný balíček San Mateo je ekologický. Je vyroben z inovativních biologicky odbouratelných a kompostovatelných fólií, které jsou šetrné k lesům, a obal je potištěn inkousty na vodní bázi.

Oceněný obchodní model společnosti Guayaki Market Driven Restoration přímo propojuje nákupy svých zákazníků s jejich partnerskými farmářskými komunitami v atlantických deštných pralesech v Jižní Americe. Partneři společnosti Guayaki udržitelným způsobem sklízejí organickou yerba maté v deštném pralese a vytvářejí tok obnovitelných zdrojů, který umožňuje místním komunitám zlepšovat jejich životy a obnovovat jejich pozemky. Udržitelné zemědělství yerba maté v deštném pralese je robustní a dlouhodobou ekonomickou alternativou k destruktivním praktikám využívání půdy, které ohrožují region, jako jsou rozsáhlé sójové plantáže, těžba dřeva a pastva dobytka.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: YERBA MATÉ
Hmotnost: 2.27 kg
Vlastnosti yerba maté: Yerba maté se stonky
Země původu: Brazílie
Balení: 454 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Výrobce organických maté.