El Pajaro - Mas IQ Limitada - 50 g VZOREK

35 Kč / ks 31,25 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Povzbuzující směs paraguayského maté s přídavkem aromatických bylin a ovoce. VZOREK 50 g

Detailní informace

Detailní popis produktu

El Pajaro Mas IQ Limitada je směs klasického paraguayského maté, aromatických bylin a ovoce. Obsahuje ginkgo bilobu, plody Camu Camu, kaktus a guaranu. Toto maté je zdrojem přírodní dávky energie. Doporučujeme ho těm, kdo od yerba maté očekávají povzbuzení nebo chtějí nahradit kávu.

Řez a složení

Toto maté má typický paraguajský jemný řez listů s větvičkami a vyšším podílem prachu. Směs obsahuje 94% yerba maté, ginkgo list, camu camu, guaranu, kaktus a přírodní aroma.

Vůně a chuť

Yerba maté El Pajaro Mas IQ Limitada se vyznačuje výraznou chutí, která je výsledkem harmonické kombinace cesmíny a bylinných a ovocných přísad. Díky přítomnosti kaktusu má specifickou chuť a vůni.

Něco navíc

El Pajaro pro svoje produkty využívá vysoce kvalitní cesmínu paraguayskou zpracovanou tradičním způsobem na paraguajských plantážích. Plantáže, které El Pajaru dodávají listy pro výrobu yerba maté, sídli v rozsáhlých oblastech státu Itapua. Mladé sazenice jsou vysazovány tak, aby pomohly při návratu přirozeně se vyskytující flóry a fauny do hospodářsky obývaných oblastí.

Značce El Pajaro není lhostejná ani budoucnost místních vesničanů, pro něž je návrat k pěstování a sběru listů jedním z významných zdrojů příjmů. Zaměstnává je proto na plantážích s yerba maté, které se zároveň snaží rozšiřovat. Chce tím zabránit vzniku monokultur, (zejména pěstování sóji), a předejít tak hospodářské závislost oblasti na jediný druh plodiny.

Vzorek: 50 g

Země původu: Paraguay

Datum minimální trvanlivosti: 

Doplňkové parametry

Kategorie: Ochutnávkové vzorky
Hmotnost: 0.05 kg
Vlastnosti yerba maté: S větvičkami (elaborada)
Země původu: Paraguay
Balení: 50 g
Značky: El Pajaro
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: