El Pajaro - Cactus - 1000 g

255 Kč / ks 227,68 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Svěží silné paraguayské maté s přídavkem opuncie a citronové trávy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

El Pajaro Cactus je směs klasického paraguayského maté, obohacená o sušený kaktus a citronovou trávu. Z tohoto důvodu je určena zejména mateistům, kteří mají rádi silné yerba maté s přísadami. El Pajaro Kaktus je také vhodný k přípravě tereré, osvěžujícího nálevu podávaného za studena.

Řez a složení

Toto maté ma typický paraguajský jemný řez listů s větvičkami a vyšším podílem prachu. Směs obsahuje 98% yerba maté, 1% sušeného kaktusu a 1% citronové trávy.

Vůně a chuť

Chuť El Pajaro Cactus je výrazná a silná. Hořké tóny jsou jen lehce přerušeny jemnějšími tóny opuncie a citronové trávy.

Něco navíc

El Pajaro pro svoje produkty využívá vysoce kvalitní cesmínu paraguayskou zpracovanou tradičním způsobem na paraguajských plantážích. Plantáže, které El Pajaru dodávají listy pro výrobu yerba maté, sídli v rozsáhlých oblastech státu Itapua. Mladé sazenice jsou vysazovány tak, aby pomohly při návratu přirozeně se vyskytující flóry a fauny do hospodářsky obývaných oblastí.

Značce El Pajaro není lhostejná ani budoucnost místních vesničanů, pro něž je návrat k pěstování a sběru listů jedním z významných zdrojů příjmů. Zaměstnává je proto na plantážích s yerba maté, které se zároveň snaží rozšiřovat. Chce tím zabránit vzniku monokultur, (zejména pěstování sóji), a předejít tak hospodářské závislost oblasti na jediný druh plodiny.

Země původu: Paraguay

Datum minimální trvanlivosti: 01/2025

Doplňkové parametry

Kategorie: Ochucené yerba maté
Hmotnost: 1 kg
Vlastnosti yerba maté: S větvičkami (elaborada), Ochucené
Země původu: Paraguay
Balení: 1000 g
Značky: El Pajaro
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: