El Pajaro Ashwagandha con Cactus 400 g

145 Kč / ks 129,46 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Klasické paraguayské maté obohacené o bylinu ashswagandha a kaktus. Tuto paraguayskou yerbu zajímavě doplňuje příchuť ananasu a mučenky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

El Pajaro Ashwagandha Con Cactus je směs klasického paraguayského maté, obohacená o cenné bylinné přísady, jako je ashswagandha a opuncie - kaktus. Díky přidání přírodních příchutí ananasu a mučenky vznikla mimořádně zajímavá aromatická kompozice. Ashwagandha je po tisíciletí používaná v tradiční medicíně, má protizánětlivé a zklidňující účinky.

Řez a složení

Toto maté má typický paraguajský jemný řez listů s větvičkami a vyšším podílem prachu. Směs obsahuje 92% yerba maté, prášek ashwagandha, prášek z opuncie a přírodní aromata.

Vůně a chuť

Chuť tohoto maté je výrazná a vyznačuje se specifickou silou, která je výsledkem harmonické kombinace cesmíny a bylinných a ovocných přísad. Přidané složky dodávají tomuto složení hlubokou chuť, v níž se poněkud zmírnila hořkost.

Něco navíc

El Pajaro pro svoje produkty využívá vysoce kvalitní cesmínu paraguayskou zpracovanou tradičním způsobem na paraguajských plantážích. Plantáže, které El Pajaru dodávají listy pro výrobu yerba maté, sídli v rozsáhlých oblastech státu Itapua. Mladé sazenice jsou vysazovány tak, aby pomohly při návratu přirozeně se vyskytující flóry a fauny do hospodářsky obývaných oblastí.

Značce El Pajaro není lhostejná ani budoucnost místních vesničanů, pro něž je návrat k pěstování a sběru listů jedním z významných zdrojů příjmů. Zaměstnává je proto na plantážích s yerba maté, které se zároveň snaží rozšiřovat. Chce tím zabránit vzniku monokultur, (zejména pěstování sóji), a předejít tak hospodářské závislost oblasti na jediný druh plodiny.

Země původu: Paraguay

Datum minimální trvanlivosti: 01/2025

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Ochucené yerba maté
Hmotnost: 0.4 kg
Vlastnosti yerba maté: S větvičkami (elaborada), Ochucené, Sport a hubnutí
Země původu: Paraguay
Balení: 400 g
Značky: El Pajaro
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: