Set - Taragui Experience

190 Kč / ks 157,02 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Set obsahující 250 g yerba maté, pohárek a brčko. Vhodný pro ty, co chtějí maté vyzkoušet nebo mít praktické balení na cesty.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Set Taragui Experience obsahuje dávku maté na 7 dní, plastový pohárek a brčko. Ideální na cesty nebo pro ty, co chtějí maté vyzkoušet poprvé.

Taragui Elaborada con Palo je kvalitní a tradiční yerba maté s vyváženým podílem lístků a větviček. Vynikající a dlouhotrvající chuť. Pokud chcete vědět, jak chutná typické yerba maté, pak je to tato značka. Jedná se o jedno z nejznámějších a nejpopulárnějších maté, nejen v domovské Argentině ale na celém světě.

Země původu: Argentina

O značce Taragui

Argentinská značka Taragui patří mezi největší a nejstarší producenty maté s téměř stoletou historii. V současnosti působí pod záštitou Las Marias, největšího výrobce yerba mate v Argentině. Značka patří mezi inovátory v oboru – například v roce 1966 vyrobila první maté v klasickém čajovém sáčku a v roce 1994 uvedla první vzduchotěsné balení yerba maté na světě. 

V posledních letech se společnost nebývale silně hlásí k odpovědnému a udržitelnému hospodářství. I přesto, že Las Marias nakupuje až 50% své yerby od nezávislých zemědělců, všichni tito dodavatelé procházejí přísnou kontrolou, která předchází využití dětské práce. Továrna Establicimiento Las Marías je významným zaměstnavatelem v regionu a proaktivně se angažuje i v sociální a kulturní oblasti. Zakládá si na péči o své zaměstnance a místní obyvatele – kromě zřizování parků, škol, nebo sportovních areálů také zajišťuje pracovní příležitosti pro čerstvé absolventy.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Výhodné a dárkové sety
Hmotnost: 0.4 kg
Vlastnosti yerba maté: Set, S větvičkami (elaborada)
Země původu: Argentina
Značky: Taragui
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: