Pískavice řecké seno 100 g

95 Kč / ks 84,82 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

širokospektrální využití, podpora imunitního, trávícího systému a laktace

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nejdříve byla jen krmivem pro dobytek, pak si jejích účinků všiml uznávaný řecký lékař Hippokratés a řecká medicína měla novou hvězdu. Má širokospektrální využití, podporuje imunitní systém, chrání játra a poradí si i s nachlazením, nepříjemným kašlem či bolestmi v krku. A těhotné či kojící ženy si její jméno určitě spojí s podporou laktace. Ačkoliv se jí říká “řecké seno”, původním domovem Pískavice je Asie, kde ji dnes najdeme pouze v Číně a Indii. Odtud se rozšířila na jih Evropy a sever Afriky. U nás bychom na ni narazili pouze ojediněle ve vinařských oblastech.
Pískavice příznivě působí na naše zažívání. Pomáhá při překyselení žaludku, žaludečních křečích, zlepšuje pohyb střev, zmírňuje nadýmání a působí proti průjmům. Pročišťuje trávicí soustavu, podporuje látkovou výměnu, pravidelnou stolici a ztišuje pálení žáhy. Její působení ocení i oběhová soustava. Napomáhá ke snižování cholesterolu, reguluje hladinu cukru v krvi a postupně ho uvolňuje. Navíc její užívání je prevencí proti kardiovaskulárním chorobám.
Posiluje imunitní systém, pročišťuje tělo od volných radikálů, podporuje správnou funkci jater, ledvin a srdce a zároveň je pročišťuje. Je také vítaným pomocníkem při nachlazení, angíně či bronchitidě. Uvolňuje horní cesty dýchací, bolest v krku, působí proti kašli a zároveň posiluje organismus. Pískavice je také mírné afrodiziakum. Pomáhá s impotencí a zvyšuje libido.
Doplněk stravy - definice dle zákona
Doplněk stravy je potravina, jejímž účelem je doplňovat běžnou stravu a která je koncentrovaným zdrojem vitaminů a minerálních látek nebo dalších látek s nutričním nebo fyziologickým účinkem, obsažených v potravině samostatně nebo v kombinaci, určená k přímé spotřebě v malých odměřených množstvích.
Účinnost přípravku a zajištění kvality nejsou při schvalování doplňků stravy posuzovány. Nicméně výrobce nesmí deklarovat nepravdivá tvrzení o účinku přípravku (zákaz klamání spotřebitele). Deklarované účinky musí být schopen kdykoliv doložit. Doplňky stravy musí splňovat veškeré platné normy kladené na potraviny. Jejich dodržování kontroluje Státní zemědělská a potravinářská inspekce (SZPI).
Doplňky stravy nesmějí být na obalu označeny léčebnou indikací (ani nesmějí vyléčení či prevenci chorob naznačovat), což je vyhrazeno pouze pro léčiva. Smějí být ale uváděny příznivé účinky na zdravotní stav uživatele - tzv. zdravotní tvrzení. Totéž platí i pro reklamu.
Rovněž se nesmí uvádět ani naznačovat, že vyvážená a různorodá strava nemůže poskytnout dostatečné množství živin.

Zboží je rozvažováno.

Doplňkové parametry

Kategorie: Byliny
Hmotnost: 0.1 kg
Balení: 100 g
Značky: Pijumate
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: