Damiana 100 g

Neohodnoceno
200 Kč –25 %
Damiana 100 g
200 Kč –25 % 150 Kč 130,43 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

bylinný čaj z jižní Ameriky 100 g

Detailní informace

Detailní popis produktu

Damiana, latinsky Turnera diffusa, byla odedávna používána jako silné afrodiziakum u Mayů a Aztéků. Její afrodiziakální účinky jí vydobyly respekt jako výborný sexuální stimulant jak pro muže, tak i pro ženy. Damiána pomáhá odstraňovat erektilní dysfukce, impotenci a neschopnost dosáhnout orgasmu. Damiána je také velmi účinná jako afrodisiakum pro ženy. Zvyšuje ženské libido a zlepšuje prožitky při orgasmu. Používá se také pro zvýšení energie, proti astma, depresi, impotenci, menstruačním potížím a potížím spojeným s menopauzou. Je vynikajícím doplňkem při léčbě celého močového ústrojí a při léčbě hypertrofie prostaty u starších mužů. Likviduje záněty v těle. Damiána je také známa pod názvy Damiane, Oreganillo, Bourrique, Mexican damiana, Mexican holly, Damiana de Guerrero.

Příprava: 1 čajovou lžičku čaje Damiána přelijeme 200 ml vroucí vody a necháme luhovat 10 minut
Doplněk stravy - definice dle zákona
Doplněk stravy je potravina, jejímž účelem je doplňovat běžnou stravu a která je koncentrovaným zdrojem vitaminů a minerálních látek nebo dalších látek s nutričním nebo fyziologickým účinkem, obsažených v potravině samostatně nebo v kombinaci, určená k přímé spotřebě v malých odměřených množstvích.
Účinnost přípravku a zajištění kvality nejsou při schvalování doplňků stravy posuzovány. Nicméně výrobce nesmí deklarovat nepravdivá tvrzení o účinku přípravku (zákaz klamání spotřebitele). Deklarované účinky musí být schopen kdykoliv doložit. Doplňky stravy musí splňovat veškeré platné normy kladené na potraviny. Jejich dodržování kontroluje Státní zemědělská a potravinářská inspekce (SZPI).
Doplňky stravy nesmějí být na obalu označeny léčebnou indikací (ani nesmějí vyléčení či prevenci chorob naznačovat), což je vyhrazeno pouze pro léčiva. Smějí být ale uváděny příznivé účinky na zdravotní stav uživatele - tzv. zdravotní tvrzení. Totéž platí i pro reklamu.
Rovněž se nesmí uvádět ani naznačovat, že vyvážená a různorodá strava nemůže poskytnout dostatečné množství živin.

Doplňkové parametry

Kategorie: Byliny a čaje
Hmotnost: 0.2 kg
Druh: Byliny
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: