Yerba Maté / Set - El Pajaro Guarana 400 g, bombilla, kalabasa Peru

420 Kč / ks 347,11 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Dárkový set za příznivou cenu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Set obsahuje El Pajaro Guarana 400 g, keramickou kalabasu (výška 11 cm. průměr hrdla 4,5 cm. objem cca 350 ml ) a jednoduchou nerozebiratelnou bombillu.

Paraguayské yerba mate El Pajaro je silné, tradiční maté fortifikované přidáním gurany. Je plné životodárné síly, která zlepší vaši koncentraci.

Maté se sbírá v čistých porostech v Itapua v blízkosti rezervace Reserva Nacional - Parque San Rafael, která je pozůstatkem Atlantského deštného pralesa, tak nesmírně důležitého pro globální ekosystém. El Pajaro není nijak modifikované.

Je ideální alternativou ke kávě, zabraňuje vyplavování hořčíku z těla. El Pajaro je bohatým zdrojem polyfenolů a vitamínů skupiny B, především vit. B5, který příznivě ovlivňuje kvalitu vlasů, nehtů a kůže. Doporučuje se pro delší cesty jako alternativa k všem druhům energetických nápojů sycených cukrem a chemikáliemi.

 Guarana (paullinia cupana) je jihoamerická rostlina s přirozeným obsahem guaraninu, kofeinu a dalších energetických látek jako teobromin a teofillin (které se také nalézají v kávě a čaji). Všechny tyto komponenty mají známý prokázaný účinek jako stimulanty centrálního nervového systému, což se projevuje i zvýšením výkonu organismu, chutí do cvičení a zlepšením atletického výkonu. Guarana je častou součástí energetických nápojů a různých druhů guaranových tabletek.

POUŽITÍ A ÚČINKY:
•pomáhá při odstranění únavy
•zlepšuje mentální funkce a zvyšuje funkci organismu
•podporuje proces redukce nadváhy
•omezuje chuť k jídlu
•zrychluje metabolismus

Doplňkové parametry

Kategorie: YERBA MATÉ
Hmotnost: 1 kg
Vlastnosti yerba maté: Yerba maté se stonky, Set
Druh čaje: Set
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: