Šišák bajkalský mletý kořen 50 g

Neohodnoceno
110 Kč –14 %
Šišák bajkalský mletý kořen 50 g
110 Kč –14 % 95 Kč 82,61 Kč bez DPH
Skladem (> 5 ks)

mletý kořen šišáku bajkalského

Detailní informace

Detailní popis produktu

ŠIŠÁK BAJKALSKÝ - SCUTELLARIA BAICALENSIS
Zdravotní tvrzení: spolehlivě snižuje vysoký krevní tlak, má silné protialergické a protikřečové účinky, účinně tlumí srdeční arytmie a neurózy. V oblasti působení na nervové poruchy je zřejmě nejúčinnější v rostlinné říši. Výborné účinky na detoxikaci a regeneraci jaterní tkáně, svým účinkem předčí i ostropestřec. Účinný při bolestech kloubů. Upravuje nadměrně silnou menstruaci. Působí žlučopudně a močopudně. Příprava: Návod na použití: 2-3 g zalijte sklenicí vody, vařte po dobu 5 minut, nechte 30 minut odstát a sceďte. Doporučené dávkování od 2 do 6 g denně. Během dne nepřekračujte doporučenou dávku. Potravinové doplňky nelze použít jako náhradu za náhradní stravu. Skladujte při pokojové teplotě ve vzduchotěsné nádobě mimo dosah malých dětí. Přípravek se nedoporučuje těhotným ženám. Nepoužívejte současně se sedativními léky nebo alkoholem. Při užívání léků na diabetes byste měli sledovat hladinu cukru v krvi. Odvar pít 4 týdny a 1 týden pauza.
Doplněk stravy je potravina, jejímž účelem je doplňovat běžnou stravu a která je koncentrovaným zdrojem vitaminů a minerálních látek nebo dalších látek s nutričním nebo fyziologickým účinkem, obsažených v potravině samostatně nebo v kombinaci, určená k přímé spotřebě v malých odměřených množstvích.
Účinnost přípravku a zajištění kvality nejsou při schvalování doplňků stravy posuzovány. Nicméně výrobce nesmí deklarovat nepravdivá tvrzení o účinku přípravku (zákaz klamání spotřebitele). Deklarované účinky musí být schopen kdykoliv doložit. Doplňky stravy musí splňovat veškeré platné normy kladené na potraviny. Jejich dodržování kontroluje Státní zemědělská a potravinářská inspekce (SZPI).
Doplňky stravy nesmějí být na obalu označeny léčebnou indikací (ani nesmějí vyléčení či prevenci chorob naznačovat), což je vyhrazeno pouze pro léčiva. Smějí být ale uváděny příznivé účinky na zdravotní stav uživatele - tzv. zdravotní tvrzení. Totéž platí i pro reklamu.
Rovněž se nesmí uvádět ani naznačovat, že vyvážená a různorodá strava nemůže poskytnout dostatečné množství živin.

Sleva z důvodu blížícího se konce expirace 30.11.2020.

Doplňkové parametry

Kategorie: Byliny a čaje
Hmotnost: 0.1 kg
Balení: 100 g
Druh: Byliny

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: