Ostropestřec mariánský (Silybum marianum) 200 g

85 Kč / ks 73,91 Kč bez DPH
Skladem

Ostropestřec mariánský, mleté semeno 200 g

Detailní informace

Detailní popis produktu

Játra jsou nejdůležitějším orgánem našeho těla pro látkovou výměnu. Mají v těle nepostradatelnou funkci při zpracování živin a jsou klíčovým orgánem zajišťujícím látkovou výměnu. Pomáhají také při detoxikaci organismu a biotransformaci, syntéze bílkovin krevní plasmy, slouží jako zásobárna vitamínů, železa, glykogenu a dalších látek a mají spoustu dalších důležitých funkcí. V případě selhání jater dochází k poruchám metabolismu a srážlivosti krve, v akutních případech je selhání jater smrtelné.
Ostropestřec mariánský (Silybum marianum) semeno - obsahuje složky, které spolehlivě „vyženou“ jedy a toxické látky usazené v játrech. Zároveň s touto účinnou detoxikací naše játra regeneruje a umožňuje jim plnit jejich funkci bez jakékoliv zátěže.

Aby ostropestřec mariánský projevil své téměř zázračné profylaktické účinky, měl by se užívat pravidelně po několik týdnů až měsíců, a to nejlépe kúra 2 – 3 x do roka. Důležité je při této kúře vyvarovat se alkoholických nápojů, syntetických léků a potravin bohatých na tuky.


Použití: 1 čajovou lžičku mletého semene zalijte 1 šálkem horké vody a pomalu zahřívejte k varu. Vařte na mírném plameni přikryté 5-10 min. Nechte odstát po dobu 15 minut a pak přeceďte. Nápoj se užívá ve třech dávkách denně. Pije se horký po malých doušcích ráno na lačný žaludek, cca ½ hodiny před obědem a večer před spaním.


Ostropestřec mariánský se v žádné formě nedoporučuje:
•těhotným a kojícím ženám
•lidem s vysokým krevním tlakem
•bez konzultace s lékařem osobám trpícím závažnými chorobami

Vedlejší účinky dlouhodobějšího užívání nejsou popisovány, pouze ve vzácných případech se v prvních dnech mohou projevit mírně projímavé účinky.
Na ilustrativní fotografii je produkt o hmotnosti 500 g ve starém obalu.

Datum minimální trvanlivosti: 31.12.2021

Ostropestřec jsme dostali ve velkém balení, které rozvažujeme, foto je pouze ilustrativní. děkujeme za pochopení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Byliny a bylinné směsi
Hmotnost: 0.5 kg
Balení: 500 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: